Archive for February 1st, 2010

Oproepje!

Ik zoek iemand die me eenmalig zou willen helpen met de site. Er zijn wat Wordpress dingen die ik op de site wil hebben maar dat lukt me dus niet zelf (ik heb er niet zoveel verstand van) zo wil ik onder andere dat mensen op elkaar kunnen reply-en in de comments en dat ik gemakkelijker back-ups kan maken van alle artikelen voor het geval er iets mis gaat.

Verder zou ik graag een nieuwe lay-out hebben. Ik weet dat een lay-out ontwerpen en coderen veel werk is maar misschien dat ik op deze manier toch iemand kan vinden die me er mee zou willen helpen.
Ben je niet goed met html en dergelijke maar wel met photoshop? Met alleen een nieuwe header zou je me ook erg blij maken! Ik zou graag een header willen in dezelfde maten als de huidige header, verder mag je de kleuren zelf bedenken ik pas de lay-out er wel voor aan als ik besluit jouw header te gebruiken.

Plaatjes die me erg leuk lijken voor de header:


In het groot Klik


In het groot Klik

Ik hoop dat ik op deze manier iemand vind die me zou willen en kunnen helpen met 1 of meerdere van de bovenstaande dingen!
Je kunt me mailen op chamberlina_@hotmail.com of een comment achter laten zodat ik jou terug kan mailen.

I’m back in town!

Ik ben terug van mijn vakantie naar Curacao en ik heb echt een geweldige tijd gehad!
Het was iedere dag rond de 33 graden! Het was dus heerlijk warm maar niet té warm, ook stond er bijna altijd wel een lekker briesje zodat je toch lekker in de zon kon liggen zonder dat je zat te puffen van de warmte.
We zijn overdag lekker naar het strand geweest en ’s avonds uit. Er werden vaak op het strand leuke feestjes georganiseerd maar er zijn ook een aantal leuke clubs op Curacao te vinden. Verder hebben we lekker geshopt in Willemstad. Op Curacao gebruikt men de antilliaanse gulden en over het algemeen zijn spullen omgerekend veel goedkoper dan in Nederland. Dit komt vaak omdat Curacao dicht bij Amerika ligt en veel merk producten daarom veel goedkoper geimporteerd kunnen worden naar Curacao dan naar Nederland.
Zo heb ik bijvoorbeeld voor €45,- euro een Guess horloge gekocht!


Dit is het horloge, het is een klein subtiel horloge met lekker veel bling!

Ook heb ik een nieuwe bikini gekocht van het merk Despi:



Het is een zwarte bandeau bikini met goude studs.

Despi is een wat duurder bikini merk maar wel met allemaal super mooie apparte bikini’s.

Er is een grote make-up/parfum winkel in Willemstad waar onder andere MAC en Bobbi Brown verkocht wordt. Hier heb ik mijn 1e Bobbi Brown product gekocht namelijk een Shimmer Brick.


Shimmer Bricks kosten in Nederland €45,- en ik heb er in Curacao omgerekend €26,- voor betaald!

Verder heb ik nog 2 paar Havaiana’s (teenslippers) gekocht die kosten daar omgerekend maar €11,-
Ik heb bij de Benetton winkel een zonnebril gekocht en bij de Mango nog een ketting en een truitje gekocht.

Nu dan op naar de foto’s!


Mijn vriendin Katey & ik voor vertrek op Schiphol.


Mijn tante en oma kwamen ons ophalen van het vliegveld.


Ik op het strand bij Jan Tiel.


Mambo beach.


Ik met op de achtergrond otrobanda. Die zonnebril had ik trouwens ook nog gekocht op schiphol, hij is van Vogue.


Wij ’s avonds op het strand!



Zwemmen met dolfijntjes!

Nou zoals je wel kunt zien heb ik het onwijs naar mijn zin gehad. Ik kan iedereen aanraden naar Curacao te gaan maar zorg wel dat je een huurauto hebt anders kom je helemaal nergens! Ik ga in elk geval proberen om in de herfst weer terug te gaan voor 2 weken!