Etsy
Wanneer ik niets te doen heb vind ik het heerlijk om op Marktplaats en Ebay rond te snuffelen naar leuke spulletjes. Sinds een tijdje is daar nu een leuke site bij gekomen, namelijk Etsy.com
Etsy is net als Marktplaats en Ebay een site waar je spullen kunt kopen en verkopen, maar wat Etsy nou zo leuk maakt is dat alle spulletjes zelfgemaakt zijn. Etsy zit vol met geweldige creatieve mensen die op deze manier hun zelfgemaakte spulletjes verkopen. Je koopt dus altijd iets unieks!
Je kunt op Etsy echt van alles vinden maar wat ik zelf echt super leuk vind zijn de sieraden. Er zijn onwijs veel verkopers met schattige zelfgemaakte sieraden.

Twee kettingen, een gecustomized shirtje van American apparel, een Hello Kitty achtig tasje en roosjes oorbellen.

Hippie haarbandje, schattige oorbelletjes, Alice in wonderland ketting en een prachtig op maat gemaakt jurkje!
Om jullie alvast een beetje op weg te helpen zijn hier een aantal van mijn favoriete verkopers op Etsy.
Eclectic Orchid
Sticky Kitten
Sea Unicorn
Michelles Charm World
GINGERBREAD
Coquelicot Salon
Bij de meeste verkopers kun je gewoon met Paypal betalen dus je hebt geen creditcard nodig! Het enige dat je hoeft te doen is een account aanmaken, je kunt dan spulletjes kopen, verkopen en verkopers toevoegen aan je favorieten-lijstje zodat je ze later makkelijk kunt terug vinden.

oooooh wat mooi zeg! vooral dat shirtje!
[Reply]
Omg omg omg die ketting met dat roosje! Zooooo mooi.
[Reply]
Wow, geweldig!
Hoe heb je die haarvand gevonden, die moet ik hebben!
[Reply]
Ahhh cute dingetjes!
[Reply]
je moet er van houden denk ik..
[Reply]
Wauw, dat hippie haarbandje is prachtig! En die jurk :O!
[Reply]
Welke verkoper is dat, van het haarbandje?
[Reply]
Etsy is zoiets waar ik nog nooit aan begonnen ben omdat ik bang ben dat ik dan helemaal doorsla. Denk dat ik met de feestdagen wel ga kijken, voor leuke kadootjes enzo.
[Reply]
Ooh, wat ontzettend leuk! Vooral die jurk en dat hippie haarbandje, great.
Xo, Quirine
[Reply]
echt precíes die oorbellen heb ik gezien bij de SIX. Kan niet anders dan dat die gewoon gekocht zijn :p.
[Reply]
Bij wie heb je dat jurkje besteld? Hij ziet er echt perfect voor mijn feest in december
!
[Reply]
Allemaal erg leuke spulletjes!
x
[Reply]
Thank you so much for mentioning my shop!!!
FREE GIFT to anyone that sees this on your blog!
Use code: BarbiePopFree
[Reply]